kurumsal kimlik unsurları nelerdir?

Kurumsal Kimlik Unsurları Nelerdir?

Eskiden sadece kartvizit, antetli kağıt gibi fiziksel malzemelerle geliştirilmeye çalışan kurumsal kimlik, günümüzde dijital ortamda yapılan çalışmalarla gerçekleştirilir. Firmaların imajını geliştiren ve hem kurum içinde hem de kurum dışında saygın bir duruşa sahip olması için ihtiyacı olan kurumsal kimlik, bu günlerde özellikle web sitesi tasarımlarıyla ve sosyal medya çalışmalarıyla oluşturulur. Oldukça önemli olan bu tür çalışmalar için profesyonel destek alınması çok önemlidir çünkü kurumsal kimliği oluşturan unsurlar düşünülenden oldukça fazladır. Marsus olarak sunduğumuz hizmetten yararlanabilir ve firmanızın yüzü olarak bilinen kurumsal kimliğin kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimliği Oluşturan Temel Ögeler

Kurumsal kimlik söz konusu olduğunda akıllara ilk olarak logo ve slogan gelir. Bu iki unsur, firmanın güçlü bir marka olması konusunda büyük rol oynar. Bunun yanı sıra kurumsal renklerin ve fondun belirlenmesi gerekir. Çünkü yapılan tüm çalışmalarda bu ögelere yer vermek gerekir. Alanında uzman olan ekibimiz, bu tür konularda size yol gösterici olur. Bu tür unsurlarla web siteleri tasarlanır, resmi evraklar düzenlenir, kartvizitler oluşturulur, not kâğıtları ve ajandalar düzenlenir. Tüm bu işlemler, firmanızın kurumsal açıdan ideal bir seviyede olduğunu gösterir. Çalışanlarınız, iş ortaklarınız ya da rakipleriniz açısından oldukça profesyonel bir duruşa sahip olursunuz. Bu da saygınlığınızı ve güvenilirliğinizi artırır.

Marsus Ayrıcalığıyla Kurumsal Kimliğinizi Oluşturma İmkânı

Yılların verdiği deneyimle kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı olur ve ihtiyacınız olan çözümleri size sunarız. Kurumsal kimliğin oluşturulması süreci firmamız bünyesinde özenle yapılır. Alanında uzman olan ekibimiz öncelikle kurumsal kimliğinizi oluşturmak adına çok çeşitli analizler yapar. Böylece ilerleyen süreçte sorunlar çıkması önlenir. Kurumsal kimlik misyonunuzu inceleyen ekibimiz, iş planlarına göz atar ve firmanıza uygun iş fikirlerini ortaya çıkarır. Bu süreçte firmanız hakkında sizlere pek çok farklı soru soran ve isteklerinizi dikkatle dinleyen ekibimiz, hedef kitlenizin size itimat etmesine yardımcı olur. Bu da firmanızın verimliliğini artırır ve istediğiniz başarılı sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu nedenle kurumsal kimlik çalışmaları için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir, büyümenize ve tanınmanıza katkı sağlayacak bir imajı elde edebilirsiniz.

Instagram'da Biz!

Hemen Bize Ulaşın
Aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için ilk adımı bize ulaşarak atın.
mars yeryüzü
Hemen Arayın
hemen arayın Hemen Arayın 0 (216) 511 50 40