ssl sertifikasının e-ticaret sitelerindeki önemi

SSL Sertifikasının E-Ticaret Sitelerindeki Önemi

Bu tür platformlarda ödeme işlemlerinin sıklıkla yapılması, hackerlara karşı ciddi güvenlik önlemlerinin alınmasını zorunlu hale getirir. Bu nedenle dünya genelinde en çok tercih edilen arama motoru Google, web sitelerinin SSL sertifikası edinmesini zorunlu kılar. Bu tür güvenlik protokollerine sahip olan web sitelerini de ödüllendirerek arama motoru sonuçlarında ön sırala çıkmalarına izin verir. SEO çalışmaları açısından da önemli olan güvenlik protokolü, ziyaretçilerin tarayıcıları ile sunucu arasındaki bağlantıların şifrelenmesini sağlar. Böylece üçüncü şahıslar bu bağlantılara erişim sağlayamaz. Siz de web sitenizin ihtiyacı olan güvenliği sağlamak adına bizden destek alarak SSL sertifikası edinebilirsiniz.

SSL Sertifikasıyla Hedef Kitlenizin İtimadını Kazanın

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin oranı her geçen gün artış gösterir. İnsanlar evinin rahatlığında çok daha fazla ürüne kısa sürede ulaşır ve beğendikleri ürünleri mümkün olan en uygun fiyatla elde eder. Bununla birlikte internetten alışveriş söz konusu olduğunda müşteriler güvenliğe de fazlasıyla önem verir. Ödemelerini yaparken kafalarında herhangi bir soru işareti olmasını istemez. Fiyatlar ya da kalite ne kadar önemli ise güvenli alışveriş imkânı da çok önemli olur. Bu nedenle web siteniz için SSL sertifikası edinmesini sağlayarak ziyaretçilerinize güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatacağınızı garanti edebilirsiniz. Böylece çok daha kısa sürede fazla sayıda ziyaretçiyle etkileşim içerisine geçerek web sitenizin verimliliğini artırabilirsiniz.

SSL Sertifikası Sayesinde Kart Bilgileri ve Şifreler Güvende Olsun

1996 yılından bu yana aktif olarak kullanılan SSL sertifikası sayesinde müşterilerinizin kart bilgileri ve şifreleri güvende olur. Alışveriş yaparken herhangi bir endişe duymadan keyifli bir deneyim yaşayan kullanıcıların ilk tercihleri arasında olmayı başarırsınız. Kötü niyetli kullanımlara izin vermeyen ve her daim güvenli bir alan yaratan bu tür güvenlik sertifikalarının da çeşitleri bulunur. Bunların her birinin güvenlik seviyeleri farklıdır ve ihtiyaçlar doğrultusunda tercihleri yapılır. Siz de bizimle iletişime geçerek web siteniz için en doğru güvenlik protokolüne sahip olabilir ve verilerinizi en iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Instagram'da Biz!

Hemen Bize Ulaşın
Aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için ilk adımı bize ulaşarak atın.
mars yeryüzü
Hemen Arayın
hemen arayın Hemen Arayın 0 (216) 511 50 40