Marsus nedir?

Yazılıma ve tasarıma gönül vermiş, standartlaşan ve alışılagelen her işten uzaklaşmak için kabuklarını kırmaya çalışan bir ekibin oluşturduğu bir dijital gezegendir.

Burada geliştirdiğimiz her projeyi amacına en uygun şekilde geliştirir, müşterilerimizin projeden mümkün olan en fazla faydayı edinmesini hedefleriz.

Ayaklarımız yeryüzüne bassa da kafamız hep Marsus'ta!

Kalite Anlayışı

Marsus ile çalışmaya başladığınızda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve kullanıcı deneyimi analizlerinin yapılması ile başlayan süreç, şiir gibi yazılan kodların projenize hayat vermesiyle devam eder. Tüm adımlar, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan mükemmeliyetçi ekibimiz tarafından titizlikle yönetilir.

İletişim ve Şeffaflık

İlk temas anından toplantı ve teklif süreçleri ile başlayan güçlü iletişim ve her konuda gösterdiğimiz şeffaflık ihtiyaçlarınızın daha net ve doğru şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Profesyonel proje yönetim mekanizmamız, geçmişte yapılan tüm işlemlerin analizlerini görmeye ve gelecekte büyümenize yönelik atılacak tüm adımların daha sağlıklı atılmasına olanak tanır.

Sürdürülebilirlik ve Süreklilik

Kurum kültürüne sahip ve gelecek nesillere aktarılacak profesyonel bir yönetim anlayışı edinmiş bir şirket olmayı hedefliyor, dijital varlıklarımızı da bu misyonla kurguluyoruz. Tasarımların değişen insan davranışlarına uyarlanabilirliği ve yazılımların yeni teknolojik gelişmelere olan elverişliliği hepimize tasarlanabilir ve sürdürülebilir bir gelecek sunmaktadır dolayısıyla bu bağlamda biz varoldukça siz değil, siz varoldukça biz varolacağız.

Yüksek Performans

Beynimiz dünyanın en hızlı işlemcisidir. İnsanoğlu ve teknoloji karşılıklı etkileşim içerisinde değişen bir grafiğe sahiptir. Yıllar önce insan beyninin ilk 9 saniyede karar vermesi günümüzde 6 saniyelere düşmüş, artan internet ve teknoloji hızları ile yeni nesilde bu süre daha da azalmaktadır. Geliştirdiğimiz yazılımların performanlarını hiçbir zaman saniyelerle ölçmedik, her zaman milisaniyelerdeyiz.

Güven ve Hukuk

Potansiyel müşterilerimizin güvenini kazanmak için kendimizi bizzat anlatmak yerine, bizi bizimle çalışan müşterilerimize sormanızı tavsiye ediyoruz. Tüm haklarınızı hukuki olarak kapsamlı sözleşmeler ile yazılı bir şekilde korumayı tercih ediyoruz. Güven kavramını sözde bırakmayacak, sözlü yapılamayacak kadar değerli buluyoruz.

Gizlilik ve Güvenlik

Marsus güvenlik konusunu iki ana aşamada ele almaktadır: Veri Güvenliği ve Bilgi Güvenliği. Veri güvenliğini gelişmiş yazılımlarımız, güçlü sunucularımız ve profesyonel donanımlarımız ile sağlarken, bilgi güvenliğini Türkiye için K.V.K.K, global hizmetlerde de GDPR uyumluluklarını yerine getirerek kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

Instagram'da Biz!

Hemen Bize Ulaşın
Aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için ilk adımı bize ulaşarak atın.
mars yeryüzü
Hemen Arayın
hemen arayın Hemen Arayın 0 (216) 511 50 40