Marsus nedir?

Biz yazılıma, teknolojiye, internete gönül vermiş ve standartlaşan, kemikleşen, alışılagelen her işten uzaklaşmak için kabuklarını kırmaya çalışan bir ekibiz.

Bu dünyayı sahiplenmeyi çok istedik, ama yaptıklarımız, düşündüklerimiz, yapmak istediklerimiz ve hayallerimiz bu dünyada yapılan işlerin ötesindeydi.

Sizin için yaptığımız veya yapacağımız her proje, daha önce düşünülmediği şekilde, uygulanmadığı açıda, görülmemiş kalitede ve yaşanmamış hissiyatta.

Ayaklarımız yeryüzüne bassa da kafamız hep Marsus'ta!

Yüksek Kalite

Marsus ile çalışmaya başladığınızda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve kullanıcı deneyimi analizlerinin yapılması ile başlayan süreç, şiir gibi yazılan kodların projenize hayat vermesiyle devam eder. Tüm adımlar, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan mükemmeliyetçi ekibimiz tarafından titizlikle yönetilir.

Şeffaflık

İlk temas anından, toplantı ve teklif süreçleri ile başlayan güçlü iletişim, her aşamada net ve açık bir dille ihtiyaçların belirtildiği proje planlaması olarak sunulur. Süreçteki iletişim gücümüz ve şeffaflığımız ihtiyaçlarınızın daha net ortaya çıkmasını da sağlayacaktır. Profesyonel proje yönetim süreçlerimiz geçmişte yapılan tüm işlemlerin analizi ve gelecekte atılacak tüm adımların kontrolünü de eş zamanlı sağlamaktadır.

Süreklilik

Dönemlik patron şirketleri değil, kurum kültürüne sahip nesiller boyu profesyonel olarak yönetilecek şirketler hedefliyor, dijital varlıklarımızı da bu misyonla kurguluyoruz. Tasarımların değişen insan davranışlarına uyarlanabilirliği ve yazılımların yeni teknolojik gelişmelere olan elverişliliği, dinamik bir kullanıcı deneyimi ve yenilenebilir bir alt yapı sunmaktadır. Biz varoldukça siz değil, siz varoldukça biz varolacağız.

Performans

Beynimiz dünyanın en hızlı işlemcisine sahiptir. İnsanoğlu ve teknoloji karşılıklı etkileşim içerisinde değişen bir grafiğe sahiptir. Yıllar önce insan beyninin ilk 9 saniyede karar vermesi günümüzde 6 saniyelere düşmüş, artan internet ve teknoloji hızları ile yeni nesilde bu süre daha da azalmaktadır. Projelerimizin performansını hiçbir zaman dakikalarla ölçmedik, her zaman milisaniyelerdeyiz.

Güven

İnsanların güvenini kazanmak için kendimizi anlatmak yerine, bizi bizimle çalışan müşterilerimize sormanızı tavsiye ediyoruz. Sizin için neler yapacağımızın güvenini kazanmak yerine, tüm haklarınızı hukuki olarak sözleşme ile yazılı bir şekilde korumayı tercih ediyoruz. Güveni sözde kalmayacak, sözlü yapılamayacak kadar değerli buluyoruz.

Güvenlik

Marsus güvenlik konusunu 2 ana aşamada ele almaktadır: Veri Güvenliği ve Bilgi Güvenliği. Veri güvenliğini gelişmiş yazılımlarımız, güçlü sunucularımız ve profesyonel donanımlarımız ile sağlarken, bilgi güvenliğini Türkiye için K.V.K.K, global hizmetlerde de GDPR uyumluluklarını yerine getirerek kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

Instagram'da Biz!

Mesafeler
Engel Değil!
Aklınızda bir proje mi var? Ya da başka dijital bir şey? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve gönderin.
mars yeryüzü
Hemen Arayın
hemen arayın Hemen Arayın 0 (216) 511 50 40